Skip to main content

Košík

Close Cart

Chcete vidieť, ako by mala vyzerať dekoratívna fasáda z kameňa – pozrite si s nami tie najlepšie fotografie! Či už je to dekoratívne alebo umelé, uvidíte, aké veľkolepé môže byť obklad súkromných domov a budov s dekoratívnym kameňom.

Falošný kameň pre exteriér domu

Dekoračný, umelý kameň – v dizajne dekoratívnej fasády vášho domu dodáva architektúre eleganciu, krásu, vznešenosť a pohodlie. Obkladový kameň je možné v návrhu použiť v mnohých smeroch, vrátane celej fasády z kameňa, jednej z kamenných stien alebo fragmentárneho začlenenia obkladového kameňa do celkového dizajnu fasády.

Dizajn dekoratívnej fasády domu je možné dokončiť, ale chcete vytvoriť rustikálny alebo moderný vzhľad a tiež kombinovať obkladový kameň – obklad s rôznymi materiálmi vrátane skla, železa a dreva. Na tejto stránke našej stránky predstavujeme 33+ fasádnych riešení s obkladovými dlaždicami – kameňmi, ktoré môžete aplikovať na svoj vysnívaný dom.

Pridanie nevysokej vrstvy obkladového kameňa na základňu vášho domu nielenže dodá život dizajnu, ale aj pokoj a pohodu.

Obklady z imitácie kameňa

Táto kamenná ozdobná fasáda je veľmi moderná s tyrkysovo modrým vchodom. Toto je skvelý moment modernosti v dizajne. Táto možnosť použitia obkladového kameňa dodá fasáde Vášho domova domácky a zároveň rustikálny vzhľad.